Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom Trenčianska Turná, ul. Mladežnícka

Cena: 143 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Turná
Ulica:Mladežnícka
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:89 m2
Plocha pozemku:848 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:925
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom Trenčianska Turná, ul. Mladežnícka

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=QKGzAZ7cR8m

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/1fMpM_Btb58

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Trenčianskej Turnej, ul. Mladežnícka č. 74. Dom je 3-izbový  s ihlanovou plechovou strechou. Je situovaný v príjemnej a pokojnej zastavanej rodinnej lokalite s výbornou a kompletnou občianskou vybavenosťou. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 848 m2, s rozmermi cca 9m x 10m. Zastavaná plocha samotného domu je 90 m2. K domu prislúcha aj murovaná garáž s montážnou jamou a v zadnej časti je letná kuchynka. Dispozične dom pozostáva:

- kuchyňa so špajzou - orientované do dvora

- veľká obývacia miestnosť orientovaná do ulice

-  detská izba + spálňa

- kúpeľňa s vaňou, a plynovým bojlerom na ohrev vody

- vstup cez presklennú verandu.

Dom je kombinovanej konštrukcie tehla drevo, prešiel čiastočnou rekonštrukciou (výmena všetkých okien za platové + plávajúca podlaha). Kúrenie je plynové gamatkami. Podlahy sú:  plávajúca podlaha, drevenné + lino.
Dom je dobre a starostlivo udržiavaný. Na pozemku sa nachádza studňa na polievanie záhrady.  Zadná časť pozemku slúži ako úžitková záhrada s ovocnými stromami.
Do domu sú dovedené IS: voda, elektrina, plyn a dom má vlastnú žumpu, vonkajšie WC, s možnosťou napojenia na obecnú kanalizáciu.

Pozemok má rozmer 21m na šírku a 41m na dlžku 
Mesačné prevádzkové náklady predstavujú cca 130 eur.

Na dome neviazne žiadna ťarcha. Predajom je dom okamžite voľný a obývateľný. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Miloš Bartanus
Telefón:0903 44 16 22
E-mail:milos.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.