Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinné domy, ul. Hanzlikovska Zlatovce Trenčín

Cena: 125 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Hanzlikovská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:3
Úžitková plocha:0 m2
Plocha pozemku:177 m2
Energ. certifikát:A
 
ID inzerátu:111111115109792
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinné domy, ul. Hanzlikovska  Zlatovce Trenčín

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:


Ponúkame Vám na predaj  novostavby rodinných domov v meste Trenčín, mestská časť Zlatovce - v zastavanej časti obce. Jedná sa o murované stavby rodinných domov (celkovo 5) v atraktívnej lokalite už postavených rodinných domov. Momentálne sú domy už skolaudované. Jedná sa o jednopodlažné domy, v radovej zástavbe rodinných domov, s rovnou strechou. Zastavaná plocha domu predstavuje 84 m2. Dom pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, technická miestnosť.  Cena domov sa bude líšiť v závislosti od veľkosti pozemku na ktorom sa nachádza, od sumy 125000,- € pri pozemku o výmere 177 m2. Bližšie technické informácie o výstavbe, materiáloch a stavebných technológiách budú poskytnuté pri osobnom stretnutí. Dom sa predáva  v štádiu holodom, možnosť dokončenia "na kľúč" po dohode so stavebníkom. Také isté ceny ako u developera.IBV Zlatovce - radové rodinné domy Trenčín                    

                    
Rodinný dom    RD (m2)    Pozemok (m2)    Cena    Vybavenie RD    Stav RD
RD         č.1         85                241          135.000     Holodom         Rezervovaný
RD         č.2         84                177          130.000     Štandard         Rezervovaný
RD         č.3         84                177          125.000     Holodom         Rezervovaný
RD         č.4         84                177          125.000     Holodom         Voľný
RD         č.5         85                276          140.000     Holodom         Rezervovaný
                    
Budúci kupujúci nadobúda do osobného vlastníctva 1/5 podiel na prístupovej komunikácii a chodníku o výmere 76 m2 (celková výmera 380 m2)                    
Výmera RD udáva zastavanú plochu                   


RD ZLATOVCE – RADOVÉ RODINNÉ DOMY - TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA RD - rodinný dom pripojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, plyn, elektrika) - obvodové steny v prevedení tehloblok v hrúbke 250 mm + zateplenie fasádnym polystyrénom v hrúbke 150 – 180 mm + fasádna omietka (farba biela) - kompletná plochá strecha s tepelnými izoláciami , hydro izoláciami a odvodnením, drevený trámový krov, bleskozvod - plastové okná (farba antracit / biela), izolačné 3 sklo, parapety vonkajšie + vnútorné, vstupné dvere vo farbe okien, interiérové žalúzie – farba biela - podlahové kúrenie v celom dome, plynový kondenzačný kotol zn. Protherm, samostatný zásobník na TÚV 100 L, automatický domový termostat s reguláciou - kompletná elektroinštalácia, el. rozvádzač, elektronický vrátnik, vypínače a zásuvky (biele) - úprava povrchov - steny - striekané omietky, penetračný náter + farebný náter (biely) - úprava povrchov - podlaha - strojové podlahové potery - SDK podhľady v celom dome (farebný náter - biely), 400 mm tepelná izolácia v strešnej a stropnej konštrukcii (skladba: 300 mm minerálna vlna + 100 mm strešný polystyrén) - zadný plot + plot vzadu medzi domami – zelené poplastované pletivo, tieniaca tkanina - chodníky + parkovacia plocha pre autá – zámková dlažba - termín dokončenia: 05/2019  Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!


+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.Maklér:

makler
Maklér:Miloš Bartanus
Telefón:0903 44 16 22
E-mail:milos.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.