Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trenčiaske Jastrabie pri Trenčíne.

Cena: 20 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Jastrabie
Ulica:jastrabská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:60 m2
Plocha pozemku:314 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509786
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trenčiaske Jastrabie pri Trenčíne.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=UvAs62c5UWH

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/s3olfFcYMeQ

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trenčianske Jastrabie pri Trenčíne. Dom s úžitkovou plochou cca. 60 m2 je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 314 m2. Pozemok je rozdelený na dve časti potokom s lávkou. V prednej časti o výmere 245 m2 je situovaný samotný dom. Druhá časť za potokom má výmeru 69 m2 a môže slúžiť ako oddychová zóna s altánkom a grilom, prípadne miesto na hranie.

Dom pozostáva s kuchyne, obývacej izby, spálne a priestrannej komory, z ktorej je možné vybudovať kúpeľňu, prípadne izbu. Vedľa domu stoji ešte pôvodná šopa na náradie.

Dom je v pôvodnom stave vhodný buď na kompletnú rekonštrukciu, alebo asanáciu a postavenie nového domu.

Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D prehliadke, alebo video prezentácii

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.