Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie s pozemkom 1800 m2.

Cena: 160 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Jastrabie
Ulica:Jastrabska
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:1800 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509764

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie s pozemkom 1800 m2. Dom s úžitkovou plochou cca. 100 m2 je situovaný na pozemku o výmere cca. 1800 m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012 a nevyžaduje ďalšie investície.

Prednú časť pozemku cca. 1130 m2 tvorí samotný dom s prístavbou pre technické zázemie a odkladací priestor, parkovacie státie pre 4 autá z toho 2 prestrešené a zadnú časť pozemku cca. 670 m2 so samostatným prístupom, kde je možné postaviť ďalší dom.

Rodinný dom dispozične pozostáva zo zádveria, kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálne so šatníkom a detskej izby, prípadne pracovne a kúpeľne s WC, podkrovie je pochôdzne, vhodné ako odkladací priestor.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 150€.

Vykurovanie je riešené plynovým kotlom a radiátormi. 

Dom je napojený na obecný vodovod, elektrické pripojenie, plyn, odpad je riešený čističkou odpadových vôd.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.