Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom exkluzívna kancelária v centre Trenčína na ul. Vajanského 7

Cena: 180,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Vajanskeho 7
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:18 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509744

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Záujemca neplatí za sprostredkovanie Realitnej kancelárii žiadne sprostredkovateľské poplatky !!!

Na prenájom exkluzívna kancelária v centre Trenčína na ul. Vajanského 7 pri ČSOB, v novšej budove. Výmera je 17,5 m2, je na 2. poschodí z dvoch. Kancelária má celopresklenú oblúkovú stenu až po zem s výhľadom na námestie pred kaviarňou DaVinci a OD Prior. Podlaha je vydláždená bielou sklokeramickou dlažbou, stropy sadrokartónové, podsvietené viacerými farbami. Mesačný nájom je 180 € bez DPH + el. energia podľa nameranej spotreby, kúrenie len cez vykurovacie obdobie (30 €/mes.cca po dobu 6 mesiacov v roku). V prípade záujmu o nájom sa pri podpise zmluvy platí 1 mesačný nájom + depozit vo výške 300 €. Nájom bude voľný od 1.5.2019.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.