Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko JUH, ul. Novomeského 2673/7

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:L. Novomeského
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:64 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 6
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509743
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko JUH, ul. Novomeského 2673/7

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=X5Rt63UTMgo

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/uTtKQ-doO7U

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3+1-izbový byt s balkónom v Trenčíne, sídlisko JUH, ul. Novomeského 2673/7 o rozlohe 64 m2, nachádzajúci sa na 3.poschodí zo 6, v zateplenom panelovom bytovom dome. Byt má plastové okná, jadro je umakartové a v izbách sú znížené sadrokartónové stropy s bodovými svetlami. K bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť. Hneď za bytovým domom je základná škola, zastávka MHD. Mesačné náklady sú 137€/2 osoby/mesiac + elektrina + plyn.


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.


 

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.