Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom, 55 m2, pozemok 329 m2, Dolná Poruba.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Dolná Poruba
Ulica:125
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:55 m2
Plocha pozemku:329 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509742

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom, 55 m2, pozemok 329 m2, Dolná Poruba. Dom sa nachádza na konci obce pri autobusovej zastávke. Do domu vedú dva vstupy - bránou prednou a bočnou. Možnosť dorobenia brány na elektrickú nakoľko je už elektrika natiahnutá cez celý pozemok. Dom prechádza kompletnou rekonštrukciou. Možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv. Súčasťou predaja je aj množstvo zakúpeného materiálu na dokončenie. Prvá predná časť domu už prešla rekonštrukciou a zadná časť je v pôvodnom stave. Možnosť využitia ako odkladací priestor. V prednej časti domu sú plnohodnotné 2 izby a príprava na kuchyňu a kúpeľňu. V spálni je osadené nové francúzske okno s možnosťou vstupu na budúcu terasu. V obývacej izbe je krb a je spojená s kuchyňou. Krb má prieduchy. Okná sú nové jedná sa o trojsklo - 5komorové s tepelným rámikom. Kúpeľňa sa dá zväčšiť podľa potreby nového majiteľa. Elektrika je už pripravená v celej prednej časti. Vstupné dvere sú taktiež nové  odizolované a majú bezpečnostné kovanie. Dom je kompletne podrezaný a čiastočne podpivničený. Podlahy - drenáž, betón, makadam. Kúrenie je plánované radiátormi. Nový komín, zvody na vodu, preklady, strešná krytina. Na pozemku je studňa cca 6m, kompletne zrepasovaná s novým čerpadlom. Majiteľ má zakúpenú taktiež novú vaňu, batérie, chladničku. Po dohode s majiteľom- možnosť dokončenia domu. Viac info u makléra.

Dom sa nachádza v nádhernom, tichom prostredí hôr. Možnosť využitia ako víkendový dom. Dá sa využívať celoročne.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.