Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt s plochou 419 m2 a pozemkom 886 m2, Dubnica nad Váhom - ul. A.Kmeťa.

Cena: 395 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:A.Kmeťa
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:13
Úžitková plocha:419 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509682
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt s plochou 419 m2 a  pozemkom 886 m2, Dubnica nad Váhom - ul. A.Kmeťa.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=R4rxcL5QaTT

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/3Dzgx5GQmkI

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt s plochou 419 m2 a pozemkom 886 m2, Dubnica nad Váhom -ul. A.Kmeťa. Polyfunkcia sa nachádza v centre mesta Dubnica nad/Váhom so všetkými inžinierskymi sieťami. Prístup k budove je z miestnej  komunikácie. V roku 2007 bola vykonaná rozsiahla rekonštrukcia budovy a bola využívaná ako administratívno - obchodná budova. Polyfunkcia má jedno podzemné a tri nadzemné podlažia. V suteréne je kotolňa, garáž a sklady. Na prízemí bola predajňa a na 2. a 3. podlaží bola administratívna časť.

Technické údaje polyfunkcie:

- betónové základy s vodorovnou izoláciou

- nosné konštrukcie z plných pálených tehál - zateplené

- deliace konštrukcie tehlové

- stropy betónové, monolitické

- strecha manzartová s krytinou z tvarovaného poplastovaného plechu a aj pozinkovaného plechu

- garážová brána s dialkovým ovládaním

- vykurovanie ústredné - plynový kotol

- podlahy - keramické dlažby, laminát, kobercová krytina

- okná - plstové s izolačným dvojsklom

- dvere - plné alebo zasklené dyhované

- potrubie na vodu - pozinkované

- vnútorné rozvody kanalizácie - plastové

Rozdelenie budovy je nasledovné:

Podzemné podlažie: 98,34 m2 - chodba, 3 x sklad, umyváreň, kotolňa

1.Nadzemné podlažie: 110,94 m2 - chodba a schodisko, predajňa, 2 x sklad, WC

2.Nadzemné podlažie: 102,66 m2 - kancelária s kuchynkou, 2 x miestnosť, serverovňa, WC

3.Nadzemné podlažie: 106,91 m2 - 3 x miestnosť, sklad, 2 x WC

Budove prináleží veľký pozemok 886 m2. Z toho je zastavaná plocha 138,8 m2 a úžitková plocha budovy je 419 m2. Pozemok je kompletne oplotený - z časti murovaným plotom z tehál a z prednej strany automatickou bránou. Na pozemku je aj garáž s elektrickou bránou. Garáž je napojená na elektriku a má aj montážnu jamu. Je bez súpisného čísla. Vo dvore je časť vydláždená zámkovou dlažbou a zvyšok je makadam. Možnosť využitia ako súkromné vonkajšie parkovisko, časť parkoviska je zastrešená. Pred bránou možnosť parkovania 4 osobných áut.

Budova má vlasný kamerový systém, zabezpečovací systém, internet.

Cena nehnuteľnosti je 395.000,-Eur bez DPH.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.