Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na prenájom 2 predajné jednotky, nachádzajúce sa na 1. poschodí obchodného centra Living Box o rozlohe 420 m2 a 375 m2.

Cena: 9,00 €/m2/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Belá
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:vo výstavbe
Počet miestností:1
Úžitková plocha:375 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509658

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Záujemca neplatí žiadnu províziu realitnej kancelárii.EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom 2 predajné jednotky, nachádzajúce sa na 1. poschodí plánovaného obchodného centra Living Box vo výstavbe o rozlohe 420 m2 a 375 m2 s možnosťou vybudovania si priečok podľa vlastných potrieb. OC Laugarício je najväčšie obchodné centrum v Trenčíne a v jeho okolí sa nachádza najrozsiahlejšia obchodná zóna v tomto krajskom meste. Okrem OC Laugarício sa tu nachádzajú samostatne stojace prevádzky - Tesco, Asko, Möbelix,MC Donald, Kinekus, Mountfield, Stop shop (Nay elektrodom,Okay elektro, Deichmann, Jisk, Kik,DM drogéria, Takko, Tedi). Dostupnosť autom z centra Trenčína 5 minút.  V bezprostrednej blízkosti všetkých vypísaných prevádzok sa bude nachádzať budova Living Box s priestranným parkoviskom priamo pred budovou.   Termín dokončenia obchodného centra je predpokladaný na 31.7.2019 (nájomný pomer môže vzniknúť najskôr od 1.9.2019 s minimálnou dobou prenájmu 5 rokov) a bude sa jednať o budovu určenú na predaj nábytku a potrieb pre bývanie, avšak prenajímateľ nesúhlasí, aby nájomcovia ponúkali rovnaké komodity (napr. sedačky). Každá predajná jednotka má výklady z troch strán, takže sortiment bude viditeľný z hlavného parkoviska alebo prechádzajúcim po hlavnej ceste. Situáciu, vzhľad budovy a jej dispozičné riešenie si môžte pozrieť na priloženej vizualizácii. Dizajn budovy je vymyslený tak, aby celá budova pôsobila elegantne, luxusne a pritom bola zachovaná elementárna jednoduchosť, ako v interiéri tak aj v exteriéri a popri tom bola ešte plne funkčná.Vonkajší plášť budovy je ladený do antracitovej a stredne šedej farby. Antracitové rámy okien sa  prepisujú aj do interiéru, kde sú zladené s pohľadovým betónom na stĺpoch alebo aj s dlažbou v dekore betónu. Neutrálne sivé farby na stavebných prvkoch sa tak budú jednoducho ladiť s dizajnom prevádzok. V spodnej časti budovy budú sedačky PHASE a predajňa NATUZZI EDITION.  Nájomca si bude môcť na budovu umiestniť reklamu/logo po schválení prenajímateľom a súhlasu príslušných úradov. Cena nájmu je 9 € bez DPH/m2/mesiac plus energie (voda, elektrika, teplo). Energie budú predmetom konečného vyúčtovania, voda a elektrika  sú merané samostatnými meračmi a centrálne vykurovanie bude rozpočítavané  podľa pomeru rozlohy prenajímaného priestoru voči celku. Prenájom je možné si rezervovať už teraz.  V prípade záujmu sa pri podpise zmluvy platí depozit vo výške troch mesačných nájmov s DPH, a to najneskôr do 14 dní od podpisu zmluvy (prenajímateľ môže uspokojiť akýkoľvek zo svojich peňažných nárokov vyplývajúcich zo zmluvy z tohto depozitu.  K cene nájmu bude nájomca uhrádzať mesačne poplatok za služby, ktoré zahŕňajú upratovanie spoločných priestorov, toalety, kosenie, údržba parkoviska, a to vo výške 0,50 €/m2.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.