Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre mesta Trenčín, ul. Vajanského 7 (oproti OD PRIOR), nachádzajúci sa na 1. poschodí o rozlohe 155 m2.

Cena: 590,00 €/mesiac
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Vajanského
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:155 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509657

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu!!!

IBA U NÁS Vám ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre mesta Trenčín, ul. Vajanského 7 (oproti OD PRIOR), nachádzajúci sa na 1. poschodí o rozlohe 155 m2 vhodný pre kancelárie alebo obchod. Jedná sa o jeden samostatný veľký priestor s dvomi menšími miestnosťami využiteľnými ako kuchynka,sklad a s WC. Priestor je presvetlený s možnosťou odkúpenia klimatizácie a kuchynky od predchádzajúceho nájomníka.  Priestor voľný k prenájmu od 1.12.2018, ale po dohode je možné aj skôr. Cena prenájmu je 590 €/mesiac bez DPH + energie (el.nergia a voda podľa nameranej spotreby + vykurovanie vo vykurovacej sezóne.


 

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.