Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. K výstavisku o rozlohe 72 m2 s dvomi balkónmi, nachádzajúci sa na 3 poschodí

Cena: 88 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:K Výstavisku
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:72 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 3
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509637
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. K výstavisku o rozlohe 72 m2 s dvomi balkónmi, nachádzajúci sa na 3 poschodí

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=DzwTvdeJzWE

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/u5bunHDnNGw

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastným kúrením v Trenčíne, ul. K výstavisku o rozlohe 72 m2 s dvomi balkónmi, nachádzajúci sa na 3.  poschodí z 3 tehlového bytového domu. Byt prešiel výraznou rekonštrukciou, ktorá spočíva vo výmene plastových okien, dlažieb - chodba, kuchyňa, WC kúpeľňa je keramická dlažba, v obývačke drevená podlaha, v jednej obytnej miestnosti je plávajúca podlaha, v ďalšej linoleum + koberec. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, s ktorej je vstup do dvoch samostatných izieb  (jedna so vstupom na balkón), do samostatného WC, kúpeľne s vaňou. Z chodby sa vchádza taktiež do kuchyne (s balkónom) a z nej je vstup do spálne. Veľkou výhodou bytu je lokalita v ktorej sa bytový dom nachádza, v blízkosti OC Max, byt je presvetlený, výhodou vlastné kúrenie v byte, prináležia k nemu dve pivnice v suteréne bytového domu, navyše oba balkóny sú zasklené. Bytový dom je bez výťahu.  

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.