Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj zaujímavá 4 izbová novostavba bungalovu v Trenčianskych Stankovciach časť Sedličná.

Cena: 155 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Stankovce
Ulica:Sedličná
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:108 m2
Plocha pozemku:510 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509603

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú 4 izbovú novostavbu bungalovu v Trenčianskych Stankovciach časť Sedličná. Rodinný dom s úžitkovou plochou 108 m2 je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 510 m2 Zastavaná plocha je 140 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. 

Dokončenie domu a odovzdanie je naplánované na Marec 2019.

Strecha je valbová so strešnou krytinou škridla Mediterran, stavba je realizovaná z tehly. Vykurovanie plynovým kotlom a podlahovým kúrením. Zateplenie je 15 cm. Okná plastové izolačné trojsklo. 

Záujemca v dome nájde obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou a výstupom na terasu, 3 rozmerné izby, 2 x WC, kúpeľňu, technickú miestnosť, prípravu na krb. Dom bude oplotený, pripravené 3 parkovacie miesta. 

Dispozičné riešenie môžete vidieť s priloženého pôdorysu.

Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.