Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2.

Cena: 56 950,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Lavičková
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:53 m2
Stav objektu:pôvodný stav
Poschodie:1 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509601
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=irPNJSvesnG

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/RvDB_6clIcU

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt v Trenčíne, ul. Lavičková (sídlisko Juh) o rozlohe 53 m2, nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí zatepleného panelového bytového domu s výťahom. Byt je v pôvodnom, ale zachovalom stave. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do obývačky, obývačka je priechodzia do spálne s loggiou, kúpeľne, samostatného WC a kuchyne. Jadro je pôvodné, ale murované, okná taktiež pôvodné, drevené. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska aj obchodná vybavenosť. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.