Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčína, ul. 28.októbra o rozlohe 64 m2.

Cena: 74 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:28. októbra
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:64 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509600
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčína, ul. 28.októbra o rozlohe 64 m2.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=PNQyyNmuJJq

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/QWnzzH_4Qt0

Ponúkame Vám na predaj 2+1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčína, ul. 28.októbra o rozlohe 64 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 2 tehlového bytového domu. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, so vstupom do obývačky s balkónom, do spálne a do kuchyne, šatníka, resp. komory, kúpeľne s vaňou a samostatného WC (jadro murované), prínáleží k nemu aj pivnica v suteréne bytového domu.  Okná sú pôvodné, drevené, radiátory sú vybavené meračmi tepla, v izbách sú parkety, na chodbe a v kuchyni dlažba, Veľkou výhodou bytu je jeho poloha, v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, nemocnica, potraviny). 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.