Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s pozemkom cca 500 m2 v Bolešove

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Bolešov
Ulica:401
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:500 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509438
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s pozemkom cca 500 m2 v Bolešove

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=uLaMqPrEemV

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/u6P5ilUYzGc

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom + pozemok cca 500 m2, Bolešov. Dom má všetky IS - elektrika, plyn, voda, žumpa. V obci už je vybudovaná kanalizácia a predpríprava je pred domom. Rodinný dom je v peknom zachovalom stave. Má dve veľké, nepriechodné izby, rozmernú kuchyňu. Je čiastočne podpivničený a má palachovú povalu. Nachádza sa v tichej uličke v blízkosti školy. V okolí je plná občianska vybavenosť - škola,škôlka, obchody, kostol. Vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.