Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt,240 m2, s možnosťou prerobenia na 6 bytov, Dubnica nad Váhom - ul. Murgašova.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Dubnica nad Váhom
Ulica:Murgašova
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:11
Úžitková plocha:240 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509437
Virtuálna prehliadka
Panoráma: EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt,240 m2, s možnosťou prerobenia na 6 bytov, Dubnica nad Váhom - ul. Murgašova.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=UiX4tWkFaY2

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/sik5gAvtu74

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt,240 m2, s možnosťou prerobenia na 6 bytov, Dubnica nad Váhom - ul. Murgašova.  Polyfunkcia sa nachádza za traťou. Objekt je prístavbou a má samostatné LV. Možnosť využitia ako obchodný, výrobný priestor so samostatnou predajňou, kancelárske priestory. V minulosti priestor bol prenajímaný ako stomatologická ambulancia.Ďalšia možnosť prerobenia na bytové jednotky viď - pôdory. Polyfunkcia má dva vstupy. Prvý vstup vedie do prízemných priestorov. Druhý vstup má 2 podlažia, veľké schodisko a výťah. Priestor je rozdelený takto: viď virtuálna prehliadka

PRÍZEMIE: predajňa, chodba, hala, zádverie, skladový priestor, skladový priestor pod schodiskom 

1.POSCHODIE: kancelárie, chodba, skladový priestor, WC, kancelária, chodba, kuchynka, WC, skladový priestor, kancelária, kancelária, technická miestnosť, kancelária, kancelária, WC

2.POSCHODIE: priestor otvorený 

Možnosť prerobenia na 6 bytov - 1 x garsónka 

                                                 4 x jednoizbový 

                                                 1 x dvojizbový

Pôdorysy, technické údaje o budove a viac info priamo u makléra.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Zina Kusovská
Telefón:0915 757 677
E-mail:kusovska.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.