Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj veľmi pekný 6-izbový rodinný dom v obci Skalka nad Váhom

Cena: 480 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Skalka nad Váhom
Ulica:
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:320 m2
Plocha pozemku:2338 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:11111111509306
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj veľmi pekný 6-izbový rodinný dom v obci Skalka nad Váhom

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=xBEk53C1FXy

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/Hes9CjbiMmY

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS  na predaj veľmi pekný 6-izbový rodinný dom v obci Skalka nad Váhom, postavený na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 2338 m2, situovaný vo veľmi peknom, príjemnom a tichom prostredí.  Dom s úžitkovou plochou 320 m2 je kompletne podpivničený s garážou, pivnicou a presklenou zimnou záhradou a WC. Prízemie tvorí vstupná chodba, z ktorej je vstup do medzichodby, okiaľ je vstup na schodištia na 1. poschodie a do suterénu, ďalej so vstupom do obývačky s krbom s prieduchmi, z ktorej sa ide do kuchyne s komorou a s výstupom na terasu, z medzichodby je taktiež vstup do kúpeľne s  WC a sprchovým kútom a ďalšej samostatnej izby. 1. poschodie pozostáva z chodby so vstupom do štyroch samostatných izieb, do kúpeľne s rohovou vaňou a samostatného WC s umývadlom. Dispozíciu si môžete prezrieť na priloženej virtuálnej 3D prehliadke, zariadenie v dome zostáva tak, ako ho na nej vidíte. Dom je napojený na el. energiu, plyn a vodu, odpad riešený formou čističky, verejná kanalizácia pred dokončením. V dome je zriadený alarm. Vykurovanie je alternatíve, plynovým kotlom alebo kotlom na pelety, ohrev vody na solárne vykurovanie s 300 l objemom, rozvody el.energie, kúrenia a vody sú z medi.  Na pozemku je postavená drevená stavba pozostávajúca z 1 miestnosti, vkusne zariadená pre oddych a relax s napojením na el. energiu. Na pozemku je aj studňa. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO..

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.