Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Realitná Únia
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný tehlový zateplený rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1, s garážou a samostatnou letnou kuchyňou.

Cena: 290 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Soblahovská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:210 m2
Plocha pozemku:669 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1111111150688
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný tehlový zateplený rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1, s garážou a samostatnou letnou kuchyňou.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://realitybartanus.sk/112/Project131.html

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný tehlový zateplený rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1, s garážou a samostatnou letnou kuchyňou. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 669 m2 a je situovaný vo vyhľadávanej a tichej lokalite Soblahovská v Trenčíne. Dom bol postavený v 60. rokoch minulého storočia, v roku 2008 bol kompletne zrekonštruovaný, pristavený a zároveň nadstavené celé jedno podlažie. Je čiastočne podpivničený.  V roku 2014 bola kompletne vymenená nová strecha. V zadnej časti domu je pristavená garáž cca 27 m2  s elektrickou bránou so vstupom z dvora, kde je dovedená voda, el.energia aj plyn, je tam WC, sprcha. Nadstavba je nad garážou aj nad celým pôdorysom pôvodného domu. Bytové jednotky majú samostatné merače energií, vykurované každá svojim plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza aj murovaná letná kuchynka, ktorá je tiež po kompletnej rekonštrukcii a po dobudovaní sociálneho zariadenia môže slúžiť ako ďalšia samostatná bytová jednotka. 

Dispozične dom pozostáva: Prvé podlažie (3+1) pozostáva zo vstupnej predsiene, ktorá rozdeľuje dve samostatné bytové jednotky samostatnými vstupmi. Prvé podlažie pozostáva z chodby, samostatnej kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a WC, obývacej izby priechodzej do spálne, menšej hosťovskej izby. Obytná plocha tejto bytovej jednotky je cca 90 m2. Druhé podlažie (4+1) pozostáva: schodisko, priestranná izba s výstupom na terasu, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, 2 spálne, šatník, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým  kútom a WC. Obytná plocha tejto bytovej jednotky je cca 120 m21. Pivnica pozostáva z práčovne, 2 skladom, kotolne pre bytovú jednotku na 1. podlaží. 

Výhodou tohto domu je, že sa dá využívať ako dve samostatné bytové jednotky, a tiež zaujímavým riešením by bolo zriadenie firmy na dolnom poschodí a horné by slúžilo ako bytová jednotka. Mesačné náklady 150,-Eur so všetkým pre celý dom.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO..

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903 771 084
E-mail:martin.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.