Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 1-izbový byt v Novej Dubnici, Sady Cyrila a Metoda.

Cena: 36 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Nová Dubnica
Ulica:Sady Cyrila a Metoda
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
Úžitková plocha:30 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 5
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1111111150686
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 1-izbový byt v Novej Dubnici, Sady Cyrila a Metoda.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=9Vz8AJzGnk8

Video prehliadka TU.

https://youtu.be/gnVhMwqPqwU

Na predaj 1-izbový byt v Novej Dubnici, Sady Cyrila a Metoda. Byt o rozlohe 30 m2 sa nachádza na 2. poschodí/5 tehlového bytového domu s výťahom. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá spočívala vo výmene okien za plastové, výmeny podlahy za plávajúcu, kompletne zrekonštruovanej murovanej kúpeľne s WC, nové elektrické rozvody v kúpeľni a v kuchyni, v izbe elektrika pôvodná, Dispozíciu bytu si môžte pozrieť na virtuálnom zobrazení. Byt je bez balkónu, k bytu prináleží pivnica v suteréne bytového domu. Celkové náklady na bývanie aj s elektrickou sú 138 €/3 osoby. Byt zostáva čiastočne zariadený, a to v rozsahu po dohode s majiteľom. 

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Martin Bartanus
Telefón:0903771084
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.