Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj luxusný 2 izbový byt s rozmerným balkónom v obci Trenčianska Turná pri Trenčíne.

Cena: 91 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Turná
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:50 m2
:
Poschodie:3 / 3
 
ID inzerátu:111111114978
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj luxusný 2 izbový byt s rozmerným balkónom v obci Trenčianska Turná pri Trenčíne.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=Lh3fy5FhAES

Pozrite si video s virtuálnou prehliadkou.

https://www.youtube.com/watch?v=BMglOMn4T3o

Ponúkame Vám na predaj  luxusný 2 izbový byt s rozmerným a osvetleným balkónom vo vyhľadávanej lokalite obce Trenčianska Turná pri Trenčíne, v blízkosti OC Laugarício. Byt o výmere 50 m2 je situovaný v novostavbe bytového domu na 3. poschodí z 3. V bytovom dome sa nachádza aj výťah, čo je nadštandard, vzhľadom na počet poschodí a výrazne to zvyšuje komfort bývania. K bytu patrí rozmerný balkón 10 m2 a pivnica 2,18 m2, osadené sú kvalitné bezpečnostné dvere značky SHERLOCK. Byt bol kupovaný v štandarde, avšak majiteľ sa rozhodol pre kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv - kuchyňa na mieru, vrátane spotrebičov špičkových značiek. Taktiež obývacia izba bola prispôsobená na mieru, použité bolo kvalitné drevo, domáce kino zabudované v stenách pre maximálny pôžitok z počúvania hudby a sledovania TV. V spálni klient môže nájsť aj šatníkovú skriňu. Na mieru bola prispôsobená chodba, špajza a kúpeľňa, kde bol použitý materiál s vysokým leskom. Kúpeľňa je nadštandardne priestranná, WC je samostatne s odvetraním. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, ktorý je vkusne zabudovaný vrámci nábytku a odvetraný. Byt je vhodný pre náročných klientov.

 Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.