Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 2 x novostavba rodinného domu v Trenčíne, Záblatie.

Cena: 129 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Záblatská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:333 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111114976
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 2 x novostavba rodinného domu v Trenčíne, Záblatie.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://realitybartanus.sk/130/Project20.html

Ponúkame Vám na predaj 2 x novostavba rodinného domu v Trenčíne, Záblatie. Jedná sa o novostavby domov v radovej zástavbe, ktoré majú rovnaké výmery aj dispozičné riešenie. Domy sú umiestnené na rovinatom pozemku o výmere cca. 333 m2. Úžitková plocha domu je 90,13 m2. Dispozičné riešenie môžete vidieť na priloženom pôdoryse. Dom má kuchyňu prepojenú s obývacou izbou a ďalšie 3 izby, kúpeľňu s WC a ďalšie samostatné WC. K domu patrí terasa o výmere 24 m2. Osadené sú kvalitné hliníkové vonkajšie dvere. Kúrenie je podlahové s plynovým kotlom. Stavebný materiál je tehla so zateplením 16 cm. Strecha je valbová. Podkrovie je pochôdzne s možnosťou využitia ako odkladací priestor. V dome sa nachádza aj predpríprava na krb a vonkajšie žalúzie. Okná sú plastové, izolačné trojsklo. Pozemok bude z troch strán oplotený, pred domom bude použitá zámková dlažba, na majiteľa budú čakať 2 parkovacie státia plus príprava na prístrešok pre auto. K domu budú privedené všetky inžinierske siete - kanalizácia, plyn, vodovod, elektrické pripojenie.

Dom v cene 129 000€ je predávaný v štádiu "holodom", v prípade požiadavky na dokončenie domu do štádia "štandard" je príplatok 8 000€.

Štandard štádium obsahuje: sanita, plávajúce podlahy, dlažby, obklady, interiérové dvere, obložkové zárubne.

Predpokladaný termín začiatku výstavby je marec/apríl 2018, predpokladaný termín dokončenia je september/október 2018. 

Obhliadky domov aj rezervácie je možné robiť okamžite.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.