Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Záblatie.

Cena: 179 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Ku kyselke
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:101 m2
Plocha pozemku:598 m2
 
ID inzerátu:111111114975
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Záblatie.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://realitybartanus.sk/136/Project26.html

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne, časť Záblatie. Dom je situovaný na rovinatom a oplotenom pozemku o výmere 598 m2. Podlahová plocha domu je 101 m2 a zastavaná plocha 124,25. Dom bol skolaudovaný v roku 2010. Dovedené sú všetky inžinierske siete. V obývacej izbe sa nachádza príprava na krb. Jedná sa o 4 izbový dom, 2 X WC. Ku stavbe boli použité tvárnice HEBEL 37,5 cm, strešná krytina BRAMAC. Kúrenie je podlahové v kombinácii s rebrinovým radiátorom v kúpeľni zabezpečené plynovým kotlom. Na pozemku záujemca nájde aj studňu. Na dome je potrebné dorobiť fasádny náter. Podkrovie je možné využiť ako odkladací priestor.

Podrobné dispozičné riešenie môžete vidieť v našej 3D virtuálnej prehliadke.

 Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:stanik.bartanusreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.