Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame na predaj 2 x modernú murovanú novostavbu 4+1 izbového rodinného domu typu bungalov v NMNV v atraktívnej lokalite rodinných domov.

Cena: 135 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:4
Úžitková plocha:92 m2
Plocha pozemku:527 m2
 
ID inzerátu:111111114974
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Ponúkame na predaj 2 x modernú murovanú novostavbu 4+1 izbového rodinného domu typu bungalov v NMNV v atraktívnej lokalite rodinných domov.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://realitybartanus.sk/98/Project116.html

Ponúkame na predaj 2 x modernú murovanú novostavbu 4+1 izbového rodinného domu typu bungalov v NMNV v atraktívnej lokalite rodinných domov.

 Dom je samostatne stojaci, jednopodlažný, s valbovou strechou, s pozemkom o rozmeroch cca 18,5 x 29 m. Dom pozostáva z predsiene, WC, šatníka, presvetleného otvoreného priestoru obývacej izby s krbom a kuchyne s jedálenskou časťou, z priestrannej spálne a dvoch detských izieb, kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom, z terasy a veľkej záhrady. Vstup na terasu je z obývacej izby.

K domu patrí parkovacie státie pred domom pre 2 autá. Záhrada a terasa sú výborne orientované s pekným výhľadom a celý deň pekne slnečné. Pozemok je rovinatý, obdĺžnikového tvaru, oplotený, vedie k nemu betónová cesta.

Dom so zastavanou plochou o rozmeroch 9,95 x 13m  a  pozemkom o výmere 527 a 550  m2 je v štádiu výstavby, pričom možnosť rezervácie domu je už teraz. V súčasnosti je možnosť výberu farebného prevedenia podľa vlastných požiadaviek. Dom je možné kúpiť ako holodom s vnútornými nátermi stien, chodníkmi a oplotením v cene 135 000€, alebo kompletne dokončený vrátane štandardu v cene 145000 Eur. Kompletné odovzdanie na kľúč je plánované na 12/2017.

Kompletné odovzdanie v štandarde na kľúč bude zahŕňať:

podlahové kúrenie v celom dome,
plynový turbo kotol vrátane zásobníka na TÚV,
okná - 6 komorové - izolačné 3 sklo,
kompletná elektroinštalácia, osvetlenie – bodové svetlá interiér a osvetlenie exteriér,
znížené SDK podhľady v celom dome,
strojové potery, strojové omietky, biela maľba v celom dome,
interiérové podlahy (plávajúce a keramické),
kompletne vybavená kúpeľňa, vaňa, sprchovací kút, umývadlo, batérie, 1 ks WC podomietkový závesný systém,
štandard obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov,
interiérové dvere s obložkovými zárubňami,
vstupné dvere,
krb (príprava),
zateplená fasáda domu,
napojenie na všetky inžinierske siete,
oplotenie celého pozemku, chodníky, zámková dlažba, zrovnanie terénu,
kolaudácia domu, kompletná dokumentácia.

Rodinný dom sa nachádza v tichej uličke rodinných domov vo veľmi vyhľadávanej lokalite s množstvom zelene, pre ktorú je charakteristická veľmi výhodná poloha neďaleko centra mesta NMNV.


Neváhajte kontaktovať realitného poradcu: Mgr. Jozef Staník 0917 245 647


Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.