Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Soblahovská. 3D prehliadka k dispozícii.

Cena: 78 890,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:77 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111114972
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Soblahovská. 3D prehliadka k dispozícii.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://my.matterport.com/show/?m=BtSa1zwTt8u

Video prehliadka TU.

https://www.youtube.com/watch?v=3aRC5tCWRdY

Ponúkame Vám na predaj pekný 3 izbový byt v Trenčíne, Soblahovská. Byt s úžitkovou plochou 77 m2 je situovaný na 1. poschodí z 11 zatepleného a zrekonštruovaného panelového domu s výťahom. K bytu patrí priestranný balkón a murovaná pivnica v suteréne. Osadené sú merače tepla, bytový dom má vlastnú kotolňu, nový výťah, je zateplený a rekonštrukciou prešiel vchod do domu a spoločné priestory, v roku 2013 boli vymenené stupačky. Samotný byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou - plastové okná, vymurované jadro, samostatné WC, v obývacej izbe a v chodbe plávajúce podlahy, dlažba v kuchyni. Byt je vo výbornom stave.

Podrobné dispozičné riešenie si môžete pozrieť v našej 3D prehliadke.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 110€/1 osoba.

Neváhajte kontaktovať realitného poradcu: Mgr. Jozef Staník 0917 245 647Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.