Záujemcaneplatí RK už žiadne poplatky navyše,cena je konečná.
Sťahovanie
Sťahovanie Kúpili sme pre Vás nové nákladné auto, ktoré ZDARMA poskytneme našim klientom aj so šoférom, na dobu 5 hodín na Vaše presťahovanie v rámci mesta, v ktorom kúpite či predáte nehnuteľnosť. Mimo mesta podmienky dohodou.
Ponúkame
Ponúkame Pre našich klientov ponúkame zdarma najmodernejšie 3D virtuálne zobrazenie nehnuteľnosti a tiež 3D vizualizácie od firmy Matterport USA v 4k rozlíšení.
Ponúkame
Ponúkame Jedná sa o najsofistikovanejšiu technológiu v oblasti 3D zobrazovania nehnuteľností na trhu. V prípade záujmu nás neváhajte osloviť pre podrobnejšie informácie.
3d
3d Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je sprostredkova- nie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vrátane zabezpečenia komplexných
právnych služieb a poradenstva.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj 4 izbový byt v Trenčíne, Duklianskych hrdinov. 3D prehliadka k dispozícii.

Cena: 83 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:77 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:4 / 7
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:111111114971
Virtuálna prehliadka
Panoráma: Na predaj 4 izbový byt v Trenčíne, Duklianskych hrdinov. 3D prehliadka k dispozícii.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

3D Virtuálna prehliadka TU.

https://realitybartanus.sk/135/Project25.html

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt v Trenčíne, Duklianskych hrdinov. 3D prehliadka k dispozícii. Byt s úžitkovou plochou 77 m2 je situovaný v zateplenom panelovom bytovom dome na 4. poschodí zo 7 s výťahom. K bytu patrí rozmerný balkón a pivnica v suteréne. Osadené sú merače tepla. V byte prebehla rekonštrukcia staršieho dáta - plastové okná, plávajúca podlaha, vymurované jadro, dlažby, kuchynská linka na mieru. V byte majiteľ nájde aj komoru a menší šatník. WC je samostatne. 

Podrobné dispozičné riešenie si môžete pozrieť v našej 3D virtuálne obhliadke.

Mesačné náklady na bývanie sú cca. 160€/3 osoby.

 Podrobné informácie Vám rad poskytne maklér Mgr. Jozef Staník 0917 245 647. Neváhajte a zavolajte.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky naviac, cena je konečná a zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kúpno - predajných zmlúv, návrh na vklad , kolky na prevod vlastníckych práv do výšky 66 € a overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK DO VÝŠKY 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO MÁ KUPUJÚCI AJ PREDÁVAJÚCI K DISPOZÍCIÍ VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN. V RÁMCI MESTA SA POHONNÉ LÁTKY NEPLATIA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY. DODÁVKA JE K DISPOZÍCIÍ JEDNORÁZOVO.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Jozef Staník
Telefón:0917245647
E-mail:bartanusreality-ZVNC-bartanusreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.